Російський хокеїст Воробйов заплатить 2 млн рублів за купівлю військового квитка

Російський хокеїст Міхаїл Воробйов заплатить штраф у 2 мільйони рублів за придбання військового квитка, який дає можливість ухилитися від військової служби. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Гравець петербурзького СКА скористався послугами Фарита Самігулліна - колишнього поліцейського, який допомагав спортсменам з Башкорстану отримати військовий квиток.

Воробйов заплатив за документ 150 тисяч рублів кілька років тому. Але після того, як Самігулліна затримали минулого літа, стало відомо, що Воробйов був не єдиним, хто користувався такими послугами. 

Ще один хокеїст, Іван Федотов, зміг уникнути кримінальної справи, але відправився на військову службу. 

Як повідомлялося раніше, російську та білоруську збірні з хокею відсторонили від чемпіонату світу 2023 року

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті