Київ та передмістя були близькі до відключень світла через атаку дронами - Укренерго

Через пошкодження під час масової атаки дронами двох магістральних високовольтних ліній електропередач Київ та передмістя були близькі до відключень світла. Про це заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.

"Декілька потужних магістральних ліній електропередачі, які живлять Київ та   міста навколо, були пошкоджені й відключилися вночі через цю щільну і дуже потужну атаку шахедів. Через це були ризики, що ми могли запровадити певні обмеження електропостачання на період відновлення цих ліній", - зазначив Кудрицький.

Голова "Укренерго" повідомив, що диспетчери впоралися з ситуацією, завдяки чому вдалось уникнути будь-яких графіків відключень.

"Також хочу подякувати нашим ремонтним бригадам за те, що швидко відновили важливі лінії й, відповідно, не створили людям дискомфорту у вихідний день",  - підкреслив керівник "Укренерго".

Раніше "Укренерго" попереджало про можливі обмеження енергопостачання в Києві та Київській області.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті