Київ та передмістя були близькі до відключень світла через атаку дронами - Укренерго

Через пошкодження під час масової атаки дронами двох магістральних високовольтних ліній електропередач Київ та передмістя були близькі до відключень світла. Про це заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.

"Декілька потужних магістральних ліній електропередачі, які живлять Київ та   міста навколо, були пошкоджені й відключилися вночі через цю щільну і дуже потужну атаку шахедів. Через це були ризики, що ми могли запровадити певні обмеження електропостачання на період відновлення цих ліній", - зазначив Кудрицький.

Голова "Укренерго" повідомив, що диспетчери впоралися з ситуацією, завдяки чому вдалось уникнути будь-яких графіків відключень.

"Також хочу подякувати нашим ремонтним бригадам за те, що швидко відновили важливі лінії й, відповідно, не створили людям дискомфорту у вихідний день",  - підкреслив керівник "Укренерго".

Раніше "Укренерго" попереджало про можливі обмеження енергопостачання в Києві та Київській області.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті