Кулеба обговорив із главою МЗС Нідерландів створення спеціального трибуналу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся з главою Міністерства закордонних справ Нідерландів Ганке Брюїнс Слот. Про це Кулеба повідомив у соцмережі Х (колишній Твіттер) 2 жовтня.

"Я зустрівся з Ганке Брюїнс Слот, щоб підтвердити міцне українсько-нідерландське партнерство. Ми обоє згодні з тим, що спеціальний трибунал для злочину агресії необхідно створити для забезпечення відповідальності. Ми також обговорили кроки щодо посилення протиповітряної оборони України з наближенням зими", - написав Кулеба 

Як повідомлялося, у Гаазі запрацював Міжнародний центр із розслідування вторгнення росії в Україну. 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті