Кулеба назвав "ключові теми" майбутнього саміту лідерів G7 на підтримку України

На майбутньому саміті лідерів G7 ключовими темами будуть зброя, літаки, санкції, гарантії безпеки та економічна підтримка України. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону, - пише "Інтерфакс-Україна".

Говорячи про очікування від саміту Ради Європи, який відбувається 16-17 травня в Рейк'явіку, міністр зазначив, що Рада відіграє дуже важливу роль у формуванні глобального механізму виплати компенсацій за завдані росією збитки.

"Це буде одним із ключових результатів. Тобто крок до формування цього глобального механізму буде одним із ключових результатів саміту", - пояснив глава МЗС.

Як повідомлялося, 49-й саміт лідерів "G7" пройде 19-21 травня в японській Хіросімі.

На саміті в Ісландії 46 країн-членів Ради Європи ухвалили рішення створити "реєстр збитків" для фіксації військових втрат і руйнувань, завданих росією під час війни в Україні.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті