Кремль готується мобілізувати кілька сотень тисяч осіб, щоб створити нові військові формування – ГУР

Російська влада заявляє про намір створити цілу низку нових військових формувань – десантних полків, дивізій, механізованих бригад. Для цього в РФ готується нова мобілізація, повідомив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв'ю OBOZREVATEL, опублікованому 14 серпня.

"За нашими оцінками, у Кремлі планують мобілізувати на війну в Україні кілька сотень тисяч людей, – сказав Скібіцький. – Щоб реалізувати цей план з метою втримати те, що росія окупувала, а також продовжувати воєнний тиск на нашу державу, ворогу необхідна не лише мобілізація, але й час на підготовку солдатів та їхнє оснащення".

За словами представника ГУР, масова мобілізація – непопулярне рішення, але путінський режим не має іншого виходу.

"Вони вже давно до цього готуються, – сказав Скібіцький. – Держава-агресорка вже прийняла низку законів і нормативних актів, які посилюють покарання за неявку у військкомат та ухилення від мобілізації. Також на росії збільшили призовний вік, а саму повістку на війну тепер надсилають в електронному форматі".

Раніше повідомлялось, що в ГУР розповіли, до чого може вдатись росія на День Незалежності України.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті