Українські розвідники за допомогою дронів підірвали ворожий склад БК, пункт запуску fpv-дронів й засоби зв’язку та спостереження

Військові Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України за допомогою дронів підірвали ворожий склад БК й пункт запуску fpv-дронів. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал відомства 13 липня.

"Підірвали ворожі склад БК і пункт запуску fpv - майстерна робота розвідників", - сказано в повідомленні.  

Уточнюється, що на одному з напрямків фронту оператори підрозділу ГУР МО України "Ghost" виявили та знищили наступне: 

- склад боєприпасів росіян; 

- низку ворожих засобів зв’язку та спостереження; 

- місце, де росіяни облаштували пункт запуску fpv-дронів.  

Також розвідники завдали низку ударів по польових укріпленнях рашистської піхоти та місцях їхньої дислокації.  

"Дрони "привидів" з Воєнної розвідки України дотягуються дедалі глибше, а отже, окупанти зазнають болючіших втрат", - йдеться також у повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що луганські прикордонники знищили два ворожі укриття з особовим складом та склад БК у Серебрянському лісництві.

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті