Країни G7 зобов'язалися посилити санкції проти РФ і продовжити підтримку України

Країни G7 домовилися посилити санкції проти росії і пообіцяли далі фінансово підтримувати Україну. Про це 19 травня повідомляє Reuters з посиланням на спільну заяву учасниць саміту в Японії.

Згідно з цією заявою, наявні обмежувальні заходи проти росії буде розширено. Також буде обмежуватися будь-який експорт, який покликаний допомогти РФ у війні.

"Це включає в себе експорт промислового обладнання, інструментів та інших технологій, які Росія використовує для відновлення своєї військової машини", - наголошується в заяві.

Зокрема, країни G7 продовжуватимуть зусилля щодо обмеження доходів Москви від торгівлі металами та алмазами. Також країни G7 "взаємодіють" з тими державами, через які підсанкційні товари можуть потрапляти транзитом до РФ.

На саміті G7 також засудили російське вторгнення в Україну і пообіцяли підтримувати економіку України цього і наступного року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський приєднається до саміту G7 в Японії в онлайн-форматі.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті