Країни G7 зобов'язалися посилити санкції проти РФ і продовжити підтримку України

Країни G7 домовилися посилити санкції проти росії і пообіцяли далі фінансово підтримувати Україну. Про це 19 травня повідомляє Reuters з посиланням на спільну заяву учасниць саміту в Японії.

Згідно з цією заявою, наявні обмежувальні заходи проти росії буде розширено. Також буде обмежуватися будь-який експорт, який покликаний допомогти РФ у війні.

"Це включає в себе експорт промислового обладнання, інструментів та інших технологій, які Росія використовує для відновлення своєї військової машини", - наголошується в заяві.

Зокрема, країни G7 продовжуватимуть зусилля щодо обмеження доходів Москви від торгівлі металами та алмазами. Також країни G7 "взаємодіють" з тими державами, через які підсанкційні товари можуть потрапляти транзитом до РФ.

На саміті G7 також засудили російське вторгнення в Україну і пообіцяли підтримувати економіку України цього і наступного року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський приєднається до саміту G7 в Японії в онлайн-форматі.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті