Країни-члени Радбезу мають говорити не про жарт, а бойкотувати протягом квітня будь-які засідання під егідою РФ – Подоляк

Радника голови Офісу Президента України Михайло Подоляк закликав країни Радбезу ООН бойкотувати засідання під головуванням РФ. Про це він повідомив в ефірі телемарафону "Єдині новини" 1 квітня.

"Це не просто жарт. Це певні юридичні дії. Це не жарт, це злам глобальної системи як такої... Ми говоримо сьогодні про країну, яка порушує статтю 4 статуту ООН, ключову статтю, базову, – заявив Подоляк. – Не може держава-член ООН починати війну без мандату ООН".

Він підкреслив, що росія порушує статут ООН, і, щонайменше, має бути позбавлена присутності в ООН.

"Тому, мені здається, що країни-члени Радбезу мають говорити не про жарт, а бойкотувати протягом квітня будь-які засідання під егідою РФ, тобто не приходити на ці засідання, – сказав радник голови ОП. – Це єдиний механізм, щоб поставити крапку в цьому нонсенсі".

Раніше повідомлялось, що Зеленський заявив: РФ має відповідати за терор, а не головувати в Радбезі ООН.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті