Зеленський: РФ має відповідати за терор, а не головувати в Радбезі ООН

Президент України Володимир Зеленський розкритикував головування росії в Радбезі ООН. Про це він заявив у своєму вечірньому відеозверненні 1 квітня.

"Є новина абсурдна і деструктивна. Сьогодні росія почала головувати в Раді безпеки ООН. Учора російська армія вбила ще одну українську дитину – 5-місячного хлопчика з Авдіївки, – сказав Зеленський. – І при цьому росія головує в Раді безпеки ООН. Складно уявити що-небудь таке, щоб більше доводитиме повне банкрутство міжнародних інституцій".

За словами українського лідера, вже немає такого терору, який би не вчинила країна-агресор. І також не буде причин, щоб зупинити реформування глобальних інституцій, у тому числі Радбез ООН.

"Реформа, яка назріла, щоб держава-терорист і будь-яка інша держава, яка бажає стати терористом, не могла зруйнувати мир. Терористи повинні програти і відповідати за терор, а не головувати будь-де", – сказав Зеленський.

Уточнюється, що 1 квітня розпочалося головування росії в Раді безпеки ООН, яке триватиме місяць.

Раніше повідомлялось, що радник голови Офісу президента уккраїни Михайло Подоляк заявив: Головування росії у Радбезі ООН – це зґвалтування міжнародного права.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті