"Країна порад". Пушилін буде особисто "покращувати" якість життя в "ДНР"

Так звану "Раду з поліпшення якості життя в ДНР" буде створено при "главі регіону". Відповідне розпорядження підписав маріонетковий правитель окупованої частини Донецької області Денис Пушилін.

До завдань "ради" входить "розгляд пріоритетних проєктів у соціальній сфері, аналіз їхньої реалізації, розробка пропозицій щодо регіональної політики", - йдеться в його "розпорядженні".

Пушилін особисто очолить цю "раду". Крім нього радити, як "поліпшити якість життя" будуть "регіональний прем'єр і віцепрем'єри, а також керівники профільних міністерств і громадських організацій".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті