"Країна порад". Пушилін буде особисто "покращувати" якість життя в "ДНР"

Так звану "Раду з поліпшення якості життя в ДНР" буде створено при "главі регіону". Відповідне розпорядження підписав маріонетковий правитель окупованої частини Донецької області Денис Пушилін.

До завдань "ради" входить "розгляд пріоритетних проєктів у соціальній сфері, аналіз їхньої реалізації, розробка пропозицій щодо регіональної політики", - йдеться в його "розпорядженні".

Пушилін особисто очолить цю "раду". Крім нього радити, як "поліпшити якість життя" будуть "регіональний прем'єр і віцепрем'єри, а також керівники профільних міністерств і громадських організацій".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті