Коригувальниця ракетних ударів РФ по лікарнях Миколаєва отримала 11 років за ґратами

Мешканка Миколаєва, яка коригувала ракетні удари росії по місту, отримала термін в 11 років за співпрацю з ворогом. Про це 24 березня повідомила пресслужба СБУ.

"На основі доказової бази, яку зібрала Служба безпеки України, ворожа інформаторка з Миколаївщини проведе 11 років за ґратами. Таке рішення ухвалив Заводський районний суд міста Миколаїв", - повідомили представники відомства.

Як зазначили в СБУ, саме за наведенням цієї жінки рашисти завдали ракетних ударів по чотирьох інфраструктурних об'єктах у місті. Причому під "приціл" окупантів потрапили також місцеві лікарні.

Під час слідства вдалося встановити, що жінка підтримала повномасштабне вторгнення в Україну й активно коментувала пости в прокремлівських Telegram-каналах. У підсумку представники російських спецслужб зв'язалися з колишньою співробітницею оборонного підприємства і завербували її.

Вона збирала інформацію про місця розташування об'єктів військової та критичної інфраструктури. Дані вона передавала ворогові у вигляді позначок на електронних картах і фотографіях.

У підсумку суд визнав жінку винною за двома статтями (частина 3 статті 114-2 та частини 2 і 3 статті 436-2) КК України. Найближчі 11 років коригувальниця проведе у в'язниці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Краматорську затримали інформатора рашистів, який коригував ракетні удари по місту.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті