У Краматорську затримали інформатора рашистів, який коригував ракетні удари по місту

У Краматорську співробітники Служби безпеки України викрили та затримали коригувальника російських ракетних ударів. Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора України.

"За даними слідства, у березні 2023 року мешканець м. Краматорська в «Телеграмі» переписувався з модератором однієї з місцевих проросійських груп. Її створили для отримання розвідувальної інформації військового характеру. Чоловік надіслав дані про місця розташування підрозділів ЗСУ на території міста.Результатом дій інформатора став ракетний удар окупаційними військами РФ по одному з цих об’єктів", - розповіли у Генпрокуратурі.

Підозрюваний перебуватиме під вартою до рішення суду.

Як повідомлялося раніше, серед ночі росіяни завдали ракетного удару по Краматорську

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті