Коригувальниця ракетних ударів РФ по лікарнях Миколаєва отримала 11 років за ґратами

Мешканка Миколаєва, яка коригувала ракетні удари росії по місту, отримала термін в 11 років за співпрацю з ворогом. Про це 24 березня повідомила пресслужба СБУ.

"На основі доказової бази, яку зібрала Служба безпеки України, ворожа інформаторка з Миколаївщини проведе 11 років за ґратами. Таке рішення ухвалив Заводський районний суд міста Миколаїв", - повідомили представники відомства.

Як зазначили в СБУ, саме за наведенням цієї жінки рашисти завдали ракетних ударів по чотирьох інфраструктурних об'єктах у місті. Причому під "приціл" окупантів потрапили також місцеві лікарні.

Під час слідства вдалося встановити, що жінка підтримала повномасштабне вторгнення в Україну й активно коментувала пости в прокремлівських Telegram-каналах. У підсумку представники російських спецслужб зв'язалися з колишньою співробітницею оборонного підприємства і завербували її.

Вона збирала інформацію про місця розташування об'єктів військової та критичної інфраструктури. Дані вона передавала ворогові у вигляді позначок на електронних картах і фотографіях.

У підсумку суд визнав жінку винною за двома статтями (частина 3 статті 114-2 та частини 2 і 3 статті 436-2) КК України. Найближчі 11 років коригувальниця проведе у в'язниці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Краматорську затримали інформатора рашистів, який коригував ракетні удари по місту.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті