Коригувальник російського вогню по Харкову отримав тривалий термін заключення

У Харкові суд визнав винним підозрюваного місцевого мешканця у наведенні російських ракетних ударів по місту. Про це розповіли в Офісі Генерального прокурора 8 серпня.

"Прокурори у суді довели, що у березні 2022 року засуджений по мобільному телефону спілкувався із представником рф, якому повідомив, де у Харкові розміщуються сили та техніка ЗСУ. Він зазначив види озброєння, транспортних засобів, методи виконання військовослужбовцями їхніх завдань. Цю інформацію надав з локалізацією на місцевості. На наступний день харків’янин подзвонив знайомій жінці і розповів, що напередодні співробітник фсб рф цікавився у нього розташуванням сил та техніки ЗСУ в Харкові, і він таку інформацію передав з метою їх знищення.  Спілкуючись із цією жінкою по телефону, він виправдовував збройну агресію рф проти України, що призвела до часткової окупації певних регіонів країни", - розповіли у Генпрокуратурі.

Як повідомлялося раніше, на Донеччині затримали трьох інформаторок, які "зливали" ФСБ і "вагнерівцям" локації ЗСУ

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті