Коригувальник російського вогню по Харкову отримав тривалий термін заключення

У Харкові суд визнав винним підозрюваного місцевого мешканця у наведенні російських ракетних ударів по місту. Про це розповіли в Офісі Генерального прокурора 8 серпня.

"Прокурори у суді довели, що у березні 2022 року засуджений по мобільному телефону спілкувався із представником рф, якому повідомив, де у Харкові розміщуються сили та техніка ЗСУ. Він зазначив види озброєння, транспортних засобів, методи виконання військовослужбовцями їхніх завдань. Цю інформацію надав з локалізацією на місцевості. На наступний день харків’янин подзвонив знайомій жінці і розповів, що напередодні співробітник фсб рф цікавився у нього розташуванням сил та техніки ЗСУ в Харкові, і він таку інформацію передав з метою їх знищення.  Спілкуючись із цією жінкою по телефону, він виправдовував збройну агресію рф проти України, що призвела до часткової окупації певних регіонів країни", - розповіли у Генпрокуратурі.

Як повідомлялося раніше, на Донеччині затримали трьох інформаторок, які "зливали" ФСБ і "вагнерівцям" локації ЗСУ

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті