"Контроль працює тільки за участю німецьких солдатів": Шольц знову відкинув можливість передачі Києву ракет Taurus, пояснивши причину

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що передача Україні далекобійних ракет Taurus неможлива, тому що ФРН повинна зберегти контроль над розгортанням цього озброєння, а це можливо тільки за присутності на українській території німецьких солдатів. Про це пише "BBC News. Русская служба" 4 березня.

"Неприйнятно постачати систему зброї, яка досягає дуже великої відстані, і не думати про те, як можна контролювати цю систему. Якщо ви хочете мати контроль, то він працює тільки за участю німецьких солдатів, тому для мене про це не може бути й мови", - сказав Шольц.

Зазначається, що минулого тижня канцлер Німеччини знову виключив відправлення ракет Taurus в Україну, заявивши, що це означатиме, що Німеччина стане стороною у війні з Росією. Тоді Шольц заявив, що Німеччина не може дати Україні "...зброю з дальністю дії 500 км, яка в разі неправильного використання може досягти мети в Москві". Незабаром після цього в Німеччині спалахнув скандал у зв'язку з витоком розмови високопоставлених офіцерів бундесверу, під час якої, за твердженням російської держпропаганди, вони обговорювали підрив Керченського мосту ракетами Taurus.

Раніше повідомлялося, що Німеччина розслідує "дуже серйозний" витік після публікації розмови "німецьких офіцерів" про ракети Taurus.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті