Контейнер з сигаретами з ОАЕ вартістю майже 74 млн грн вилучили у Ренійському порту в Одеській області

Контейнер з сигаретами, вивезеними з ОАЕ з порушенням законодавства, вартістю майже 74 млн грн вилучили в Ренійському порту на Одещині. Про це повідомили на сайті Бюро економічної безпеки (БЕБ) 29 вересня.

"Детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області виявили у Ренійському морському торговельному порту 45-футовий контейнер з сигаретами іноземного походження", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що контейнер та вантаж були ввезені з Об’єднаних Арабських Еміратів з порушенням митного та податкового законодавства.

В ході слідчих дій детективи виявили та вилучили понад 900 тис. пачок сигарет без марок акцизного податку, що перевозились у 1830 коробах. Таким чином співробітниками БЕБ упереджено незаконне ввезення на територію України тютюнових виробів без належного митного оформлення. Встановлено, що товар за документами призначався вигаданому отримувачу. 

Раніше повідомлялось, що представники бізнес-асоціацій закликали перезавантажити Бюро економічної безпеки.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті