Контейнер з сигаретами з ОАЕ вартістю майже 74 млн грн вилучили у Ренійському порту в Одеській області

Контейнер з сигаретами, вивезеними з ОАЕ з порушенням законодавства, вартістю майже 74 млн грн вилучили в Ренійському порту на Одещині. Про це повідомили на сайті Бюро економічної безпеки (БЕБ) 29 вересня.

"Детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області виявили у Ренійському морському торговельному порту 45-футовий контейнер з сигаретами іноземного походження", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що контейнер та вантаж були ввезені з Об’єднаних Арабських Еміратів з порушенням митного та податкового законодавства.

В ході слідчих дій детективи виявили та вилучили понад 900 тис. пачок сигарет без марок акцизного податку, що перевозились у 1830 коробах. Таким чином співробітниками БЕБ упереджено незаконне ввезення на територію України тютюнових виробів без належного митного оформлення. Встановлено, що товар за документами призначався вигаданому отримувачу. 

Раніше повідомлялось, що представники бізнес-асоціацій закликали перезавантажити Бюро економічної безпеки.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті