Конфісковані у російських банків в Україні 17 млрд грн підуть на відновлення житла - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що конфісковані у доньок російських банків в Україні 17 млрд гривень (438,1 млн євро) підуть на відновлення житла, пошкодженого чи знищеного під час війни. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Наголошується, що йдеться про гроші "Промінвестбанку" (до війни основний акціонер ВЕБ) та "МР Банку" (Сбербанк). Ліцензії обох були відкликані, а активи конфісковано на користь держави.

Таким чином вилучена у банків сума становитиме близько половини коштів, які український уряд має намір направити на відновлення інфраструктури у 2023 році.

Загалом, за словами Шмигаля, на відновлення житла та інфраструктури держава планує виділити 35,5 млрд. гривень (близько 915 млн. євро).

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті