Комітет Червоного Хреста допоможе у розшуку полонених та безвісти зниклих на Луганщині - Лисогор

МКЧХ допоможе у розшуку полонених та безвісти зниклих, а також у забезпеченні мешканців Луганщини медичними послугами. Про це повідомив очільник Луганської ВЦА Артем Лисогор 23 червня.

Він написав, що зустрівся із головою субделегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста у м.Дніпро Ларсом Тор К’єрландом.

"Луганщина, мабуть, найбільше постраждала від повномасштабної російської агресії. На окупованих територіях повністю зруйнована система охорони здоров’я. Тому ми маємо бути готовими одразу після звільнення Луганської області надавати повний спектр медичних послуг нашим громадянам, як тим, що будуть повертатись додому, так і тим, хто перебував в окупації", - зазначив Лисогор.

Ларс Тор К’єрланд зупинився на тому, що МКЧХ має офіс й на тимчасово окупованій території Луганської області та працює з обох боків лінії фронту. 

"Ми готові надати усю можливу підтримку в межах нашого мандату. Це, безумовно, медицина, але Червоний Хрест має й інші можливості. Велика частина роботи тісно пов’язана із реалізацією Женевської конвенції і передбачає захист як цивільних осіб, так і військовополонених", - зазначив голова субделегації МКЧХ.

"У цьому контексті обговорили співпрацю щодо пошуку зниклих безвісти та встановлення місць перебування полонених, а також у проведенні робіт по ідентифікації тіл загиблих після деокупації територій", - розповів Лисогор.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті