На 5% неокупованої Луганщини ще живуть 45 людей, які не виїжджають навіть після загибелі сусідів - Лисогор

Наразі близько 95% Луганської області окуповано, на 5% вільних проживає 45 осіб. Ситуація важка, територія перебуває під постійними обстрілами російської армії, - повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації (ОВА) Артем Лисогор в інтерв'ю LIGA.net.

Лисогор розповів, що неокуповані території Росія обстрілює зі ствольної артилерії, реактивних систем залпового вогню і керованих авіабомб. 

Через те, що росіяни окупували майже всю область, у них великий вибір у зброї для ураження тієї частини, яку звільнили, пояснив він.

"45 осіб, які проживають на цих територіях, не виїжджають навіть після смертей сусідів", - сказав очільник області. За його словами, минулого тижня тільки четверо погодилися на евакуацію.

Лисогор наголосив - спроби захопити всю область не припиняються, лінія фронту після спроб деокупації у 2022-му році залишається стабільною. 

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті