Командира російського танка засудили на 11 років за пограбування мирного жителя на Київщині

Суд в Україні засудив командира російського танка до позбавлення волі на 11 років. Про це 21 квітня повідомили на сторінці Офісу генерального прокурора.

"Під час тимчасової окупації Макарівського району Київської області командир танка ЗС РФ, родом із Бурятії, напав і незаконно позбавив волі місцевого жителя", - повідомили в ОГП.

Під час слідства вдалося встановити, що цей військовий погрожував чоловікові розстрілом і пограбував його. Також він змусив полоненого цивільного показати безпечний шлях до підрозділу окупантів. На щастя, потерпілому вдалося втекти дорогою.

Військовослужбовця Збройних сил РФ визнано винним і засуджено за порушення законів і звичаїв війни та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рівненський суд засудив до 10 років так званого "начальника відділу культури" в окупованому Старобільському районі Олександра Кельша.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті