Колабораціоніст Рогов визнав, що на окупованому Запоріжжі бюджетникам затримують зарплати, а діти в дитячих садках голодують

На окупованому Запоріжжі бюджетникам затримують зарплати, а діти в дитячих садках голодують. Цей факт визнав "голова комісії з освіти та культури громадської палати Запорізької області" Володимир Рогов.

За його словами, він отримує багато "тривожних листів про те, що, крім затримок із виплатами зарплати бюджетникам, у моїй рідній області виникли системні проблеми з оплатою продуктів харчування, які постачають до дитячих садків".

"Це призвело до того, що дітям у садочках нічого їсти, водночас співробітники дитсадків, готові годувати дітей власним коштом, не можуть цього зробити, оскільки самі не отримали зарплату", - обурюється зрадник Батьківщини наслідками "звільнення" і "входження" українського регіону до складу РФ.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті