Колаборанти бояться залишатися в Мелітополі і готують бомбосховища – Федоров

Колаборанти бояться перебувати у Мелітополі і намагаються "керувати" регіоном із Криму. При цьому у місті йде підготовка бомбосховищ. Про це 20 січня у Telegram повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Поки росіяни зазнають втрат на фронті і забивають лікарні своїми "трьохсотими", зрадники на окупованих територіях тремтять від страху", - заявив він.

За словами Федорова, колаборанти намагаються виїхати до Криму за будь-якої нагоди, після чого продовжують "керувати" регіоном вже звідти. У Мелітополь вони повертаються не надовго - всього на день.

Мер додав, що вони приїжджають із посиленою охороною і за день намагаються зняти більше відео, щоб забезпечити ефект присутності. Також у Мелітополі терміново готують бомбосховища.

"Окупанти посилюють тиск на цивільних, але самі тремтять від страху, адже нарешті правильно зрозуміли свої перспективи", - додав мер Мелітополя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти перетворили Мелітополь на хаб для 200-х рашистів, переповнивши місцевий морг.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті