Окупанти перетворили Мелітополь на хаб для 200-их рашистів: морг переповнено

Морги в Мелітополі й Токмаку переповнені тілами окупантів. Про це розповів мер тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області Іван Федоров у телеграм-каналі 11 січня.

"Спочатку окупанти перетворили Мелітополь на логістичний центр для перекидання військових і озброєння на фронт. Тепер місто стало хабом для 200-их рашистів і знищеної техніки:

Морг Мелітополя переповнений тілами окупантів. У місті поширюють рекламу похоронного бюро з відправки 200-их на росію.

У селі Велика Білозерка під морг переобладнали захоплену школу, а ескаватор місцевої агрофірми використовують для риття ворожих братських могил", - повідомив він.

За його словами, сьогодні через Камиш-Зорю із Токмака на Волноваху залізницею відправили вагони-рефрижератори, заповнені 200-ми орками.

Також Федоров повідомив, що у Михайлівці налякані орки спілкуються між собою в магазинах, що їх відправлять на забій у Василівку. А в Токмаку реанімація вже забита тяжко пораненими росвійськовими.

"Після вибухів у Мелітополі з 7 на 8 січня вчора окупанти вивозили лафети згорілої військової техніки в бік Криму. А по дорозі до півострова зробили цвинтар такої техніки", - зазначив Федоров.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті