КНДР в ході випробувань запустила дві ракети, не дивлячись на осуд сусідніх держав

Північна Корея випустила дві балістичні ракети малої дальності в бік своїх східних вод у понеділок. Про це 20 лютого повідомляє агентство AP.

Корейці проводять випробування зброї під час широкого засудження таких навчань. Це сталося вдруге за три дні. Цей процес спонукав Токіо запросити екстрене засідання Ради Безпеки ООН.

Ці запуски відбулися після суботнього запуску міжконтинентальної балістичної ракети та погроз Північної Кореї дати безпрецедентно сильну відповідь на військові навчання США та Південної Кореї, які Північна Корея розглядає як репетицію вторгнення. Деякі експерти кажуть, що Північна Корея наполягає на більш потужній зброї, щоб вона могла посилити свій вплив на потенційні переговори зі Сполученими Штатами.

Збройні сили Південної Кореї заявили, що зафіксували два запуски ракет у понеділок вранці з міста на західному узбережжі, на північ від Пхеньяна, столиці Північної Кореї. Японія заявила, що обидві ракети впали у водах за межами виключної економічної зони Японії, і що жодних пошкоджень літаків і суден у цьому районі не було.

За оцінками Японії та Південної Кореї, північнокорейські ракети пролетіли на максимальній висоті 50-100 кілометрів (30-60 миль) і на відстані 340-400 кілометрів (210-250 миль). Ці відстані вказують на те, що Південна Корея знаходиться в радіусі ураження.

Початковий брифінг Ради Безпеки під керівництвом помічника Генерального секретаря з політичних питань Халеда Кхіарі заплановано на пізній понеділок.

Як повідомлялося раніше, Північна Корея відбирає військових та поліцейських "для відновлювальних робіт" на окупованому Донбасі. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті