Північна Корея відбирає військових та поліцейських "для відновлювальних робіт" на окупованому Донбасі - ЗМІ

Північна Корея відбирає військових та поліцейських "для відновлювальних робіт" на окупованому Донбасі. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на південнокорейську газету Daily NK.

Зазначається, що Уряд Корейської Народно-Демократичної Республіки доручив торговим компаніям у РФ розпочати набір персоналу для відправки на відновлювальні роботи до "ДНР" та "ЛНР".

За інформацією видання, відповідний наказ отримали компанії, що пов’язані з Міноборони КНДР. Вони мали відібрати молодих людей віком від 19 до 27 років до кінця січня. На окупований Донбас будуть направлені військові чи поліцейські, а не цивільні особи. Загальна чисельність персоналу, що набирається, невідома, проте видання припустило, що йдеться про 300-500 працівників.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті