Північна Корея відбирає військових та поліцейських "для відновлювальних робіт" на окупованому Донбасі - ЗМІ

Північна Корея відбирає військових та поліцейських "для відновлювальних робіт" на окупованому Донбасі. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на південнокорейську газету Daily NK.

Зазначається, що Уряд Корейської Народно-Демократичної Республіки доручив торговим компаніям у РФ розпочати набір персоналу для відправки на відновлювальні роботи до "ДНР" та "ЛНР".

За інформацією видання, відповідний наказ отримали компанії, що пов’язані з Міноборони КНДР. Вони мали відібрати молодих людей віком від 19 до 27 років до кінця січня. На окупований Донбас будуть направлені військові чи поліцейські, а не цивільні особи. Загальна чисельність персоналу, що набирається, невідома, проте видання припустило, що йдеться про 300-500 працівників.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті