Північна Корея відбирає військових та поліцейських "для відновлювальних робіт" на окупованому Донбасі - ЗМІ

Північна Корея відбирає військових та поліцейських "для відновлювальних робіт" на окупованому Донбасі. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на південнокорейську газету Daily NK.

Зазначається, що Уряд Корейської Народно-Демократичної Республіки доручив торговим компаніям у РФ розпочати набір персоналу для відправки на відновлювальні роботи до "ДНР" та "ЛНР".

За інформацією видання, відповідний наказ отримали компанії, що пов’язані з Міноборони КНДР. Вони мали відібрати молодих людей віком від 19 до 27 років до кінця січня. На окупований Донбас будуть направлені військові чи поліцейські, а не цивільні особи. Загальна чисельність персоналу, що набирається, невідома, проте видання припустило, що йдеться про 300-500 працівників.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті