Клюєва, Табачника, Захарченка, Клименка та інших зрадників позбавили українського громадянства – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський позбавив громадянства кількох колишніх міністрів та чиновників часів Віктора Януковича. Про це повідомляють РБК-Україна з посиланням на джерела у правоохоронних органах та військовий журналіст Андрій Цаплієнко в Телеграм.

Як повідомляється, громадянство України втратили:·Дмитро Табачник - колишній міністр освіти та науки, Віталій Захарченко - колишній міністр внутрішніх справ, Андрій Клюєв - колишній глава адміністрації президента, Олександр Якименко - колишній голова Служби безпеки України, Олександр Клименко - екс-міністр доходів та зборів

Вони позбавлені українського громадянства через наявність російських паспортів.

Крім того, у списку депутат Одеської міськради від ОПЗЖ Віктор Баранський, депутат Харківської облради від ОПЗЖ Микита Шенцев, окупант та колаборант Олександр Горбильов, а також Богдан Клюєв та Віталій Слаба.

Нагадаємо, раніше Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала заочний арешт колишнього першого віце-прем'єр-міністра України Андрія Клюєва.

Як повідомлялося, 4 лютого президент України Володимир Зеленський заявив, що підписав документи про втрату українського громадянства низкою осіб. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті