Клюєва, Табачника, Захарченка, Клименка та інших зрадників позбавили українського громадянства – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський позбавив громадянства кількох колишніх міністрів та чиновників часів Віктора Януковича. Про це повідомляють РБК-Україна з посиланням на джерела у правоохоронних органах та військовий журналіст Андрій Цаплієнко в Телеграм.

Як повідомляється, громадянство України втратили:·Дмитро Табачник - колишній міністр освіти та науки, Віталій Захарченко - колишній міністр внутрішніх справ, Андрій Клюєв - колишній глава адміністрації президента, Олександр Якименко - колишній голова Служби безпеки України, Олександр Клименко - екс-міністр доходів та зборів

Вони позбавлені українського громадянства через наявність російських паспортів.

Крім того, у списку депутат Одеської міськради від ОПЗЖ Віктор Баранський, депутат Харківської облради від ОПЗЖ Микита Шенцев, окупант та колаборант Олександр Горбильов, а також Богдан Клюєв та Віталій Слаба.

Нагадаємо, раніше Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала заочний арешт колишнього першого віце-прем'єр-міністра України Андрія Клюєва.

Як повідомлялося, 4 лютого президент України Володимир Зеленський заявив, що підписав документи про втрату українського громадянства низкою осіб. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті