Клюєва, Табачника, Захарченка, Клименка та інших зрадників позбавили українського громадянства – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський позбавив громадянства кількох колишніх міністрів та чиновників часів Віктора Януковича. Про це повідомляють РБК-Україна з посиланням на джерела у правоохоронних органах та військовий журналіст Андрій Цаплієнко в Телеграм.

Як повідомляється, громадянство України втратили:·Дмитро Табачник - колишній міністр освіти та науки, Віталій Захарченко - колишній міністр внутрішніх справ, Андрій Клюєв - колишній глава адміністрації президента, Олександр Якименко - колишній голова Служби безпеки України, Олександр Клименко - екс-міністр доходів та зборів

Вони позбавлені українського громадянства через наявність російських паспортів.

Крім того, у списку депутат Одеської міськради від ОПЗЖ Віктор Баранський, депутат Харківської облради від ОПЗЖ Микита Шенцев, окупант та колаборант Олександр Горбильов, а також Богдан Клюєв та Віталій Слаба.

Нагадаємо, раніше Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала заочний арешт колишнього першого віце-прем'єр-міністра України Андрія Клюєва.

Як повідомлялося, 4 лютого президент України Володимир Зеленський заявив, що підписав документи про втрату українського громадянства низкою осіб. 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті