Кількість тих, хто працює в ключових галузях Луганської області, за період з 2014 року зменшилася більш ніж у чотири рази

Кількість працюючих у ключових галузях Луганської області з 2014 року зменшилася більш ніж у чотири рази. Такий висновок можна зробити зі слів колаборанта з Луганської області Костянтина Бутримова, який обіймає посаду "заступника голови Федерації професійних спілок ЛНР". 

"На сьогодні Федерація профспілок Луганської народної республіки об'єднує близько 200 тисяч працівників усіх ключових галузей. Шахтарі, аграрії, вчителі, металурги, лікарі", - заявив Бутрімов в агітаційному ролику за путіна.

Водночас, чисельність зайнятого населення Луганської області у 2014 році становила 877,6 тисяч осіб. Такими є дані Національного інституту стратегічних досліджень.

Крім того, протягом 2013-2016 років кількість підприємств, розташованих у Луганській області, зменшилася на 71%. Такі дані у травні 2018 року озвучив експерт ГО "Український інститут майбутнього" Ярослав Пилипчук

Цікава і сама особистість колаборанта Констатніна Бутримова, який закликає голосувати за людину, що знищила промисловість Луганської області та мирне життя Донбасу.

Свою кар'єру він починав у Кадіївці викладачем української мови та літератури в школі №8, пропагуючи український патріотизм. Потім був інспектором міського відділу освіти і директором школи №29. Згодом опинився головою профспілки Стахановського вагонобудівного заводу.  

Раніше повідомлялося, що колаборантку з Луганська Зінаїду Надьон викрили на фінансуванні окупаційної адміністрації та бойовиків "ЛНР".

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті