Канада оголосила про нові санкції проти РФ

Канада 13 червня оголосила про нові санкції проти РФ за розв’язання війни проти України. Про це повідомляє канадське МЗС.

"Нові санкції стосуються багатьох фізичних та юридичних осіб, причетних до операцій з дезінформації та пропаганди, включно з особами, визначеними Канадським механізмом швидкого реагування. Вони також включають підприємства військово-промислового комплексу Росії, які постачають ключові технології та електричні компоненти для підтримки військових зусиль Росії", - йдеться в повідомленні.

Крім того, нові санкції націлені на суб’єктів, залучених до обходу санкцій, які полегшують доступ Росії до санкційних товарів або доходів від продажу нафти вище верхньої межі цін G7.

"Сьогоднішнє оголошення також включає заборону на експорт верстатів з числовим програмним керуванням, які Росія може використовувати у виробництві та виготовленні зброї", - зазначає МЗС.

Як повідомлялося раніше, Британія розширила санкції проти РФ.

Статті

Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Всі статті