"Якийсь пі*дець". У Забайкаллі п'яних "мобіків" обіцяють відправити на війну "вже завтра"

У Читі (Забайкальський край РФ) місцева влада не знає, що робити з великою кількістю мобілізованих. Про це пишуть регіональні ЗМІ.

Зазначається, що родич одного з мобілізованих повідомив, що до пункту збору привезли багато людей з усієї Чити, майже всі п'яні.

"Адміністрація причому не знає, де їх розмістити, тому погрожує відправити тих, хто має бойовий досвід, на війну "вже завтра", - розповів він.

"Це якийсь пі*дець - їх привезли, а нічого не готове. Місця не обладнані, їх у військову частину не пускають. Хто не служив, тих залишать на перепідготовку, а хто служив - завтра вже надягають обмундирування і їдуть в Україну".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2026
20:00

«Щоб завершити війну гідним миром, потрібно захопити більше територій». Російські ЗМІ про Україну

Історія переконливо показує, що такий підхід майже завжди виявляється геополітичним самогубством - наприклад, саме атаки німецьких підводних човнів на цивільні та торговельні судна змусили США вступити у Першу світову війну.
Країна
26.08.2026
13:33

Директор ЦРУ Реткліфф у Москві, переговори з РФ і здача Донбасу – аналіз експерта

Про те, що стоїть за візитом Джона Реткліффа до Москви, чи може він стати сигналом до нового етапу переговорів, наскільки реальним є припинення бойових дій до зими - "ОстроВ" поговорив із політологом, керівником Аналітичного центру "Об’єднана...
Світ
24.08.2026
14:15

«Корупція у владі на тлі руйнувань і жертв повітряної ескалації». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Зростання кількості корупційних скандалів навколо людей з оточення Зеленського вже сприяло зниженню його рейтингу і викликало серйозне занепокоєння західних партнерів, які виділяють Україні мільярди доларів допомоги»
Всі статті