Кадиров заявив, що в "довгострокову відпустку" не піде і керуватиме Чечнею ще мінімум 12 років

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров не має наміру залишати свою посаду щонайменше 12 років. Про це він розповів у своєму черговому відеозверненні.

Коментуючи свої попередні заяви про те, що він задумався про "безстрокову відпустку", тому що надто довго очолює суб'єкт РФ, Кадиров сказав, що це була перевірка громадської думки.

"Я подумав, що це багато (Кадиров очолює ЧР 15 років – "ОстроВ"), і вирішив дізнатися про вашу думку. Пізніше з'ясував, що не такий я і "довгожитель" — колишній рекорд, як з'ясовується, становить 27 років. Тому скажу більше" : тепер я вирішив піти на побиття чинного рекорду. Подивимося, може я обійду цей показник", - заявив Кадиров.

"Розмови про безстрокову відпустку залишимо на майбутнє", - резюмував він.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті