В уряд Росії поставили «смотрящого» від Кадирова - The Moscow Times

Голову уряду Чечні Мусліма Хучієва, який пішов у відставку, призначили помічником прем'єр-міністра Росії Михайла Мішустіна, повідомив глава республіки Рамзан Кадиров. Про це 24 повідомляє The Moscow Times.

Він охарактеризував це кадрове рішення як «своєчасне», зазначивши, що Хучієв дістав посаду «заслужено» і «повністю виправдає таку високу довіру».

«Муслім Магомедович на ділі довів і показав, що він є відданим справі професіоналом і вірним ідеалам Батьківщини патріотом. Без жодного сумніву, на новому місці він ще більше розкриє свій багатий потенціал", - написав Кадиров.

У минулому скликанні помічниками Мішустіна значилися колишній глава Федеральної антимонопольної служби Ігор Артем'єв і колишній заступник голови апарату уряду, герой розслідування Фонду боротьби з корупцією Сергій Приходько.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті