В уряд Росії поставили «смотрящого» від Кадирова - The Moscow Times

Голову уряду Чечні Мусліма Хучієва, який пішов у відставку, призначили помічником прем'єр-міністра Росії Михайла Мішустіна, повідомив глава республіки Рамзан Кадиров. Про це 24 повідомляє The Moscow Times.

Він охарактеризував це кадрове рішення як «своєчасне», зазначивши, що Хучієв дістав посаду «заслужено» і «повністю виправдає таку високу довіру».

«Муслім Магомедович на ділі довів і показав, що він є відданим справі професіоналом і вірним ідеалам Батьківщини патріотом. Без жодного сумніву, на новому місці він ще більше розкриє свій багатий потенціал", - написав Кадиров.

У минулому скликанні помічниками Мішустіна значилися колишній глава Федеральної антимонопольної служби Ігор Артем'єв і колишній заступник голови апарату уряду, герой розслідування Фонду боротьби з корупцією Сергій Приходько.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті