Кадиров висловився про Пригожина, "інкримінувавши" йому зарозумілість, пихатість, бізнес-амбіції та злість

Рамзан Кадиров висловився про главу ЧВК "Вагнер" Пригожина, звинувативши його в пихатості та заявивши, що він влаштував заколот, образившись на те, що влада Санкт-Петербурга нібито не надала його доньці бажану земельну ділянку. Про це Кадиров написав у своєму Телеграм-каналі 24 червня.

"Я розмовляв із Пригожиним, переконував його залишити бізнес-амбіції і не змішувати їх зі справами державної ваги. Думав, що він почув мене, а виявляється, ця злість у ньому весь цей час тільки зростала. Ланцюжок невдалих угод у підприємництві викликав у бізнесмена затаєну і тривалу образу, що досягла піку, коли влада Санкт-Петербурга не надала його дочці бажану земельну ділянку. Зарозумілість однієї людини могла призвести до таких небезпечних наслідків і втягнути в конфлікт велику кількість людей", –  написав Кадиров.

Раніше Пригожин заявив, що "розгортає свої колони і йде в польові табори".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті