Кадиров почав вербувати бойовиків "ДНР" для власної армії

Глава Чечні Кадиров вербує бойовиків "ДНР" для своєї армії. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 6 березня.

"На росії продовжуються феодальні течії, які пов’язані з майбутнім розподілом влади, – сказано в повідомленні. – Гауляйтер окупованої Ічкерії Рамзан Кадиров почав вербувати бойовиків з армії так званої "ДНР" у свої ряди, аби посилити свою владу".

Підкреслюється, що вплив Кадирова на тимчасово окупованих територіях наразі зростає й фактично тимчасово окуповані райони Донецької області віддані йому під управління. Саме його бойовики "забезпечують порядок", здійснюючи репресії в захоплених містах.

Зазначається, що Денис Пушилін, який формально виконує роль керівника на захоплених районах Донеччини, погодив "підготовку" бойовиків "ДНР" в університеті спецназу, який розташований в Чечні.

"Це ще більше посилює вплив Кадирова на тимчасово окупованих територіях, адже тепер фактично він готуватиме тих, хто буде відповідати за особисту охорону гауляйтерів. – йдеться в повідомленні. – Крім цього, особиста гвардія Кадирова поповнюється новими обличчями, що також змінює баланс сил в майбутньому перерозподілі влади. Зауважимо, що кадирівці майже не беруть участь в безпосередніх бойових діях, що створює нервозність серед інших башен кремля, чиї "ПВК" й інші окупаційні формування несуть втрати й слабнуть".

Раніше повідомлялось, що з Грозного до Донбасу вирушила чергова "багатонаціональна" партія рашистських убивць.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті