Кадиров почав вербувати бойовиків "ДНР" для власної армії

Глава Чечні Кадиров вербує бойовиків "ДНР" для своєї армії. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 6 березня.

"На росії продовжуються феодальні течії, які пов’язані з майбутнім розподілом влади, – сказано в повідомленні. – Гауляйтер окупованої Ічкерії Рамзан Кадиров почав вербувати бойовиків з армії так званої "ДНР" у свої ряди, аби посилити свою владу".

Підкреслюється, що вплив Кадирова на тимчасово окупованих територіях наразі зростає й фактично тимчасово окуповані райони Донецької області віддані йому під управління. Саме його бойовики "забезпечують порядок", здійснюючи репресії в захоплених містах.

Зазначається, що Денис Пушилін, який формально виконує роль керівника на захоплених районах Донеччини, погодив "підготовку" бойовиків "ДНР" в університеті спецназу, який розташований в Чечні.

"Це ще більше посилює вплив Кадирова на тимчасово окупованих територіях, адже тепер фактично він готуватиме тих, хто буде відповідати за особисту охорону гауляйтерів. – йдеться в повідомленні. – Крім цього, особиста гвардія Кадирова поповнюється новими обличчями, що також змінює баланс сил в майбутньому перерозподілі влади. Зауважимо, що кадирівці майже не беруть участь в безпосередніх бойових діях, що створює нервозність серед інших башен кремля, чиї "ПВК" й інші окупаційні формування несуть втрати й слабнуть".

Раніше повідомлялось, що з Грозного до Донбасу вирушила чергова "багатонаціональна" партія рашистських убивць.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті