Кадиров обіцяє відправити в Україну понад 300 кадіїв – суддів за законами шаріату, щоб посилити свій вплив на Донбасі

Рамзан Кадиров посилює свій вплив на Донбасі й обіцяє відправити в Україну понад 300 кадіїв – суддів за законами шаріату. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 21 січня.

"Чеченський гауляйтер Рамзан Кадиров все більше закріпляється як правитель захоплених територій Донбасу, чим все більше створює напругу між баштами кремля, – сказано в повідомленні. –

Так, напередодні лідер чеченських найманців заявив, що понад 300 кадіїв (судді, які застосовують закони шаріату) та імамів планують пройти підготовку і відправитися в Україну".

Зазначається, що фактично їхня присутність у складі чеченських угруповань в Україні може свідчити про те, що Кадиров має намір зробити так, щоб чеченські сили виконували основну функцію управління на окупованих територіях.

"Варто зауважити, що ручні суді Кадирова можуть як боротися з дезертирами, так й "легалізувати" мародерство, яке здійснюють чеченські бойовики", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Кадиров покликав гомофобів усього світу на війну проти України, "де нав'язують нетрадиційні цінності".

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті