Кадиров обіцяє відправити в Україну понад 300 кадіїв – суддів за законами шаріату, щоб посилити свій вплив на Донбасі

Рамзан Кадиров посилює свій вплив на Донбасі й обіцяє відправити в Україну понад 300 кадіїв – суддів за законами шаріату. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 21 січня.

"Чеченський гауляйтер Рамзан Кадиров все більше закріпляється як правитель захоплених територій Донбасу, чим все більше створює напругу між баштами кремля, – сказано в повідомленні. –

Так, напередодні лідер чеченських найманців заявив, що понад 300 кадіїв (судді, які застосовують закони шаріату) та імамів планують пройти підготовку і відправитися в Україну".

Зазначається, що фактично їхня присутність у складі чеченських угруповань в Україні може свідчити про те, що Кадиров має намір зробити так, щоб чеченські сили виконували основну функцію управління на окупованих територіях.

"Варто зауважити, що ручні суді Кадирова можуть як боротися з дезертирами, так й "легалізувати" мародерство, яке здійснюють чеченські бойовики", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Кадиров покликав гомофобів усього світу на війну проти України, "де нав'язують нетрадиційні цінності".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті