Кадиров не може знайти свого соратника депутата Делімханова. Просить ЗСУ повідомити, де було завдано удару по "Ахмату"

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що не може знайти свого соратника депутата Адама Делімханова. Про це він написав у себе в Телеграм.

Раніше з'явилася інформація, що внаслідок удару ЗСУ по підрозділах "Ахмата" в Запорізькій області Делімханова було вбито. У прес-службі Державної думи запевняють, що він живий, але поранений.

"Я сам не можу ніяк вийти на Адама Делімханова. На зв'язок він не виходить", - у контексті цих повідомлень повідомив Кадиров.  

Він просить "українську розвідку надати інформацію про те, по якому саме місцю і по яких позиціях було завдано удару, щоб все-таки я зміг знайти мого дорогого БРАТА".

Кадиров обіцяє щедру винагороду за інформацію про свого соратника.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті