Кадиров вихваляється, що за першим наказом путіна готовий відправити на війну в Україну кілька десятків тисяч бойовиків

Кілька десятків тисяч навчених і оснащених чеченських бойовиків готові вирушити на війну в Україну "за першим наказом". Про це заявив глава Чечні Рамзан Кадиров на зустрічі з путіним у Москві, повідомив Кадиров у своєму Телеграм-каналі 23 травня.

"Ще раз заявив главі держави, що за першим наказом у зону спецоперації готові вирушити кілька десятків тисяч навчених і оснащених бійців із резерву", - написав Кадиров.

Він також повідомив, що з початку повномасштабного російського вторгнення на війну в Україну було направлено 43,5 тисячі чеченських бойовиків, зокрема 18 тисяч добровольців. 

Раніше, у листопаді 2023 року, Кадиров заявляв, що ще 3 тисячі "піхотинців нашого неперевершеного лідера Володимира Путіна" готові вирушити на війну проти України.

Раніше також повідомлялося, що СБУ оголосила в розшук колишнього секретаря Радбезу Чечні Алаудінова, який командував "Ахматом" у Кремінній, Рубіжному та Сєвєродонецьку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Луганськ
06.04.2026
12:20

Щоденник матері 18-річного добровольця: собаки/кішки й автівки як обов'язкова атрибутика

Борода, собаки/кішки й авто – обов'язкові атрибути українського військового, а як же. А, ще татуювання… Татуювань поки ніби не планує. Або теж – мовчить.
Всі статті