Кадиров не може знайти свого соратника депутата Делімханова. Просить ЗСУ повідомити, де було завдано удару по "Ахмату"

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що не може знайти свого соратника депутата Адама Делімханова. Про це він написав у себе в Телеграм.

Раніше з'явилася інформація, що внаслідок удару ЗСУ по підрозділах "Ахмата" в Запорізькій області Делімханова було вбито. У прес-службі Державної думи запевняють, що він живий, але поранений.

"Я сам не можу ніяк вийти на Адама Делімханова. На зв'язок він не виходить", - у контексті цих повідомлень повідомив Кадиров.  

Він просить "українську розвідку надати інформацію про те, по якому саме місцю і по яких позиціях було завдано удару, щоб все-таки я зміг знайти мого дорогого БРАТА".

Кадиров обіцяє щедру винагороду за інформацію про свого соратника.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті