Кабмін вирішив відправити до Туреччини для допомоги 77 рятувальників

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль видав розпорядження щодо надання Турецькій Республіці допомоги у ліквідації наслідків землетрусу. Про це 7 лютого повідомляється на урядовому порталі.

Згідно з цим документом, Україна направить пошуково-рятувальний загін Державної служби з надзвичайних ситуацій. До складу зведеного пошуково-рятувального загону увійшли 87 осіб, у тому числі 10 осіб є членами екіпажів літаків – йдеться про літаки Ан-32 та Ан-26.

Крім того, Шмигаль доручив Міністерству економіки разом із Міністерством фінансів опрацювати питання про відшкодування витрат, пов'язаних із наданням Турецькій Республіці допомоги у ліквідації наслідків землетрусу.

Нагадаємо, раніше сьогодні Володимир Зеленський підписав указ про надання гумдопомоги Туреччині, яка постраждала від землетрусу.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті