Кабмін вирішив відправити до Туреччини для допомоги 77 рятувальників

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль видав розпорядження щодо надання Турецькій Республіці допомоги у ліквідації наслідків землетрусу. Про це 7 лютого повідомляється на урядовому порталі.

Згідно з цим документом, Україна направить пошуково-рятувальний загін Державної служби з надзвичайних ситуацій. До складу зведеного пошуково-рятувального загону увійшли 87 осіб, у тому числі 10 осіб є членами екіпажів літаків – йдеться про літаки Ан-32 та Ан-26.

Крім того, Шмигаль доручив Міністерству економіки разом із Міністерством фінансів опрацювати питання про відшкодування витрат, пов'язаних із наданням Турецькій Республіці допомоги у ліквідації наслідків землетрусу.

Нагадаємо, раніше сьогодні Володимир Зеленський підписав указ про надання гумдопомоги Туреччині, яка постраждала від землетрусу.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті