Зеленський підписав указ про надання гумдопомоги Туреччині, яка постраждала від землетрусу

Володимир Зеленський наказав відправити гуманітарну допомогу Туреччині, яка постраждала від потужного землетрусу. 7 лютого відповідний указ з’явився на сайті президента України.

"З метою сприяння подоланню наслідків надзвичайної ситуації, що склалася в Турецькій Республіці внаслідок землетрусу, відповідно до статті 10 Закону України "Про гуманітарну допомогу" ухвалюю: надати гуманітарну допомогу Турецькій Республіці", - йдеться у тексті указу.

Згідно з указом, забезпечити надання гуманітарної допомоги має Кабінет Міністрів України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кількість жертв землетрусу в Туреччині та Сирії перевищила дві тисячі.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті