Кабмін призначив членів Наглядової ради "Нафтогазу"

Кабінет міністрів України на засіданні 24 січня призначив шістьох членів наглядової ради НАК "Нафтогаз України". Про це повідомляє офіційний урядовий портал.

"Кабінет міністрів затвердив на посаді членів наглядової ради НАК "Нафтогаз" шістьох переможців відбору: чотирьох незалежних членів та двох представників держави", - повідомляється на порталі.

Представниками держави стали заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма та радниця прем'єр-міністра України з питань енергетики Наталія Бойко.

Незалежними членами наглядової ради стали Мартін Тор Анфінсен з Норвегії, Ентоні Маріо (США, Канада), Річард Хуквей з Великобританії та Людо ван дер Хейден з Бельгії.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що уряд призначив Олексія Соболєва новим заступником міністра економіки.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті