Із Богоявленки під Вугледаром на Донеччині поліцейські евакуювали останню дитину

Поліцейські евакуювали останню дитину із села Богоявленка Донецької області. Про це 31 травня у Facebook повідомили представники Нацполіції.

"Із села Богоявленка поблизу Вугледара, що на Донеччині, "Білі Ангели" евакуювали 9-річну дівчинку", - повідомили правоохоронці.

Разом із дівчинкою виїхала й мама - батька, на жаль, раніше вбило російським снарядом. Наразі мама з дитиною вже перебувають у безпеці.

Окремо в поліції зазначили, що в цьому селі більше не залишилося дітей. А в Авдіївці, Красногорівці та Кераміці під обстрілами все ще залишаються четверо дітей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліцейські врятували підлітка від обстрілів у селі під Мар'їнкою.

Статті

Країна
31.12.2025
16:00

Владислав Селезньов:  Думаю, у 2026 році ми так само будемо бачити повзучий наступ російської армії

Колишній речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в інтерв’ю "ОстроВу" розповів про ситуацію на фронті станом на кінець року, оцінив наслідки боїв на Донецькому та Запорізькому напрямках...
Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Всі статті