ISW: Повзуче просування РФ спонукатиме путіна продовжувати війну в гонитві за "остаточною перемогою"

Російський диктатор путін припускає, що повзуче просування РФ зрештою призведе до її загального успіху у війні з Україною, і це спонукатиме його продовжувати війну в гонитві за "остаточною повною перемогою". Так вважають аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW), йдеться у їхньому звіті від 22 травня.

"Путін і російські військові припускають, що Україна не зможе повернути захоплені території, і що повзуче просування Росії, навіть дорогою ціною, зрештою призведе до її загального успіху. Ці російські оцінки спонукатимуть путіна продовжувати війну в гонитві за остаточною повною перемогою", - йдеться у звіті.

Аналітики також вважають, що путін зробить повторну спробу переконати Захід припинити допомагати Україні, "незважаючи на попередню невдачу".

Раніше аналітики ISW заявили, що мета росіян - підійти до зони дії ствольної артилерії у напрямку Харкова.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті